top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıBeyaz Baretin Kadrajı

‘Mühendis, mimar, plancılar gözünden çalışma yaşamı’ fotoğraf sergisi 23 Mayıs’ta İstanbul’da

Güncelleme tarihi: 20 Mar 2022

Beyaz Baretin Kadrajı sloganı ile düzenlenen ‘Mühendis Mimar Şehir Plancılarının Gözünden Çalışma Yaşamı’ fotoğraf sergisi 23 Mayıs’ta yapılacak açılış gecesiyle İstanbul’a taşınıyor.

Politeknik’in, Beyaz Baretin Kadrajı sloganı ile düzenlediği ‘Mühendis Mimar Şehir Plancılarının Gözünden Çalışma Yaşamı’ fotoğraf sergisinin yeni durağı İstanbul. Seçici kurul tarafından belirlenen 46 fotoğrafın yer aldığı sergi, Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nde 23 Mayıs Çarşamba saat 20.00’de yapılacak açılış gecesiyle İstanbul’a merhaba diyecek.

Şantiyesini, ofisini, plazasını, maden ocağını, sokağını, çalışma arkadaşlarını, mesaisini kadrajına alan onlarca mühendis, mimar ve plancının fotoğrafları 23 – 27 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nde sergilenecek. Sergi 27 Mayıs’a kadar açık kalacak. Ankara ile başlayan sergi, İstanbul’dan sonra Bursa ve İzmir’e taşınacak.


Politeknik, tüm meslektaşlarını, üyelerini, dostlarını İstanbul’da yapılacak ‘Mühendis Mimar Şehir Plancıları’nın Gözünden Çalışma Yaşamı Sergisi’ açılışına davet ediyor.

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page